1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4795

Тема:
SSD - бенчмарци, сетап, искуства, предлози и прашања (генерална дискусија)
 1. 9 Декември 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,266
  Допаѓања:
  1,715
  Поени од трофеи:
  812
 2. 8 Декември 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  487
  Поени од трофеи:
  130
 3. 7 Декември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,208
  Допаѓања:
  3,567
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 7 Декември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,067
  Допаѓања:
  3,717
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 7 Декември 2019

  Daniel86

  Guru, Машко, 33, од Скопје, Карпош 1
  Мислења:
  2,706
  Допаѓања:
  7,063
  Поени од трофеи:
  1,717
 6. 7 Декември 2019

  mkiptv

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  326
  Поени од трофеи:
  265
 7. 7 Декември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,577
  Допаѓања:
  3,514
  Поени од трофеи:
  1,817