1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2310

Тема:
Македонски Пошти- општа дискусија
 1. 8 Декември 2019

  goceiva

  Intern, Машко
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  180
 2. 7 Декември 2019

  Vlecka

  Gaining Experience, 24
  Мислења:
  323
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  165
 3. 7 Декември 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  6,196
  Допаѓања:
  7,114
  Поени од трофеи:
  2,207
 4. 7 Декември 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  218
  Допаѓања:
  463
  Поени од трофеи:
  305