1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1319

Тема:
Huawei паметни телефони - генерална дискусија
 1. 8 Декември 2019

  Happy

  On your way to fame, 29, од Во природа
  Мислења:
  1,204
  Допаѓања:
  512
  Поени од трофеи:
  355
 2. 7 Декември 2019

  Alucard

  Шериф, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,873
  Допаѓања:
  1,761
  Поени од трофеи:
  507
 3. 7 Декември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,780
  Допаѓања:
  27,476
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. 7 Декември 2019

  mkd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  99
  Поени од трофеи:
  382