1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #805

Тема:
Ретро хардвер
 1. 7 Декември 2019

  b.a

  Gaining Experience
  Мислења:
  142
  Допаѓања:
  413
  Поени од трофеи:
  180
 2. 7 Декември 2019

  Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  602
  Допаѓања:
  778
  Поени од трофеи:
  195
 3. 7 Декември 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  490
  Поени од трофеи:
  130
 4. 6 Декември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,013
  Допаѓања:
  9,650
  Поени од трофеи:
  2,317