1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8330

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 7 Декември 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  636
  Допаѓања:
  258
  Поени од трофеи:
  205
 2. 6 Декември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  550
  Поени од трофеи:
  205
 3. 6 Декември 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  478
  Поени од трофеи:
  305
 4. 6 Декември 2019

  Happy

  Gaining Experience, 29, од Во природа
  Мислења:
  1,046
  Допаѓања:
  417
  Поени од трофеи:
  355
 5. 6 Декември 2019

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  518
  Допаѓања:
  647
  Поени од трофеи:
  392
 6. 6 Декември 2019

  Goran995

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  245
  Допаѓања:
  378
  Поени од трофеи:
  120