1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5281

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 30 Декември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  58
  Поени од трофеи:
  50
 3. 21 Декември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 4. 9 Декември 2019

  Nikola Sone

  Practice makes perfect, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  1,235
  Допаѓања:
  1,347
  Поени од трофеи:
  492
 5. 7 Декември 2019

  bokiscout

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,720
  Допаѓања:
  2,016
  Поени од трофеи:
  1,502
 6. 7 Декември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  417
  Допаѓања:
  335
  Поени од трофеи:
  155
 7. 7 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,676
  Допаѓања:
  14,223
  Поени од трофеи:
  2,317
 8. 6 Декември 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  170
  Поени од трофеи:
  130
 9. 6 Декември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,025
  Допаѓања:
  1,350
  Поени од трофеи:
  642
 10. 6 Декември 2019

  Goran995

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  523
  Поени од трофеи:
  145