1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #90

Тема:
Зоте Брос
 1. 20 Декември 2019

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,460
  Допаѓања:
  12,633
  Поени од трофеи:
  2,202
 2. 9 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,412
  Допаѓања:
  13,507
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 6 Декември 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  218
  Допаѓања:
  463
  Поени од трофеи:
  305
 4. 6 Декември 2019

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 40
  Мислења:
  540
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  402
 5. 6 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,160
  Допаѓања:
  6,197
  Поени од трофеи:
  1,802
 6. 6 Декември 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  845
  Допаѓања:
  538
  Поени од трофеи:
  215
 7. 6 Декември 2019

  Peceto

  Gaining Experience, Машко, 34
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  100
 8. 6 Декември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,011
  Допаѓања:
  9,650
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 6 Декември 2019

  Goran995

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  372
  Поени од трофеи:
  120