1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3760

Тема:
Aliexpress
 1. 8 Декември 2019

  goceiva

  Intern, Машко
  Мислења:
  22
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  180
 2. 6 Декември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,009
  Допаѓања:
  9,645
  Поени од трофеи:
  2,317
 3. 6 Декември 2019

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 31
  Мислења:
  1,650
  Допаѓања:
  1,076
  Поени од трофеи:
  442
 4. 5 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,158
  Допаѓања:
  6,195
  Поени од трофеи:
  1,802
 5. 5 Декември 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  132
  Допаѓања:
  487
  Поени од трофеи:
  130