1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3759

Тема:
Aliexpress
 1. 28 Декември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,291
  Допаѓања:
  702
  Поени од трофеи:
  355
 2. 23 Декември 2019

  RoninMK

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  124
  Допаѓања:
  118
  Поени од трофеи:
  90
 3. 16 Декември 2019

  NiceNaumoski

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  26
  Поени од трофеи:
  80
 4. 8 Декември 2019

  goceiva

  Intern, Машко
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  180
 5. 6 Декември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,042
  Допаѓања:
  9,668
  Поени од трофеи:
  2,317