1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Продадено Garmin Fenix 5X Sapphire
 1. 6 Декември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 20
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 2. 5 Декември 2019

  boban984

  Gaining Experience, 35
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  117
  Поени од трофеи:
  240
 3. 5 Декември 2019

  xenon

  Guru, Машко, 38, од Erga Gomnes
  Мислења:
  3,790
  Допаѓања:
  9,501
  Поени од трофеи:
  1,707
 4. 5 Декември 2019

  skullmonkey

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  4,081
  Допаѓања:
  3,219
  Поени од трофеи:
  1,852
 5. 5 Декември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,451
  Допаѓања:
  10,330
  Поени од трофеи:
  1,707