1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #840

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 5 Декември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,094
  Допаѓања:
  2,447
  Поени од трофеи:
  1,345
 2. 5 Декември 2019

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,110
  Допаѓања:
  2,370
  Поени од трофеи:
  1,692
 3. 5 Декември 2019

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,295
  Допаѓања:
  1,588
  Поени од трофеи:
  812
 4. 5 Декември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,516
  Допаѓања:
  10,495
  Поени од трофеи:
  1,707