1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #81

Тема:
Зоте Брос
 1. 6 Декември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,250
  Допаѓања:
  8,649
  Поени од трофеи:
  2,207
 2. 6 Декември 2019

  MadBuldog

  Intern, Машко, од Скопје
  Мислења:
  18
  Допаѓања:
  48
  Поени од трофеи:
  190
 3. 5 Декември 2019

  Mario Markovski

  Intern, Машко, 19
  Мислења:
  9
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 4. 5 Декември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,388
  Поени од трофеи:
  280
 5. 5 Декември 2019

  zipi123

  Gaining Experience, Машко, 21, од ЛИСИЧЕ
  Мислења:
  486
  Допаѓања:
  441
  Поени од трофеи:
  155
 6. 5 Декември 2019

  Goran995

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  240
  Допаѓања:
  376
  Поени од трофеи:
  120