1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #836

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 6 Декември 2019

  yasho

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  427
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  205
 2. 5 Декември 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  6,191
  Допаѓања:
  7,105
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 5 Декември 2019

  marv

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  2,252
  Допаѓања:
  1,539
  Поени од трофеи:
  812
 4. 5 Декември 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,391
  Допаѓања:
  2,482
  Поени од трофеи:
  1,502