1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5280

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 3 Јануари 2020

  KirilS

  Intern, Машко, 28
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. 21 Декември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 4. 6 Декември 2019

  mkd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  255
  Допаѓања:
  99
  Поени од трофеи:
  382
 5. 5 Декември 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 38, од Скопје
  Мислења:
  6,457
  Допаѓања:
  7,438
  Поени од трофеи:
  2,207