1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #831

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 5 Декември 2019

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,057
  Допаѓања:
  2,302
  Поени од трофеи:
  1,692
 2. 5 Декември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,445
  Допаѓања:
  10,310
  Поени од трофеи:
  1,707
 3. 5 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,160
  Допаѓања:
  6,197
  Поени од трофеи:
  1,802
 4. 5 Декември 2019

  yasho

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  427
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  205