1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3029

Тема:
Која игра ја плешаш во моментов?
 1. 24 Декември 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  160
  Поени од трофеи:
  80
 2. 17 Декември 2019

  Skorp

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  261
  Поени од трофеи:
  155
 3. 13 Декември 2019

  Gappo

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  75
  Допаѓања:
  91
  Поени од трофеи:
  40
 4. 6 Декември 2019

  Luca Toni

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  146
  Допаѓања:
  145
  Поени од трофеи:
  90
 5. 5 Декември 2019

  topic

  Intern, 35
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  34
  Поени од трофеи:
  30
 6. 5 Декември 2019

  Ragnar

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  831
  Допаѓања:
  891
  Поени од трофеи:
  205