1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3026

Тема:
Која игра ја плешаш во моментов?
 1. 17 Декември 2019

  TATA_MATA

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  1,724
  Допаѓања:
  2,039
  Поени од трофеи:
  1,492
 2. 17 Декември 2019

  Aowek

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  557
  Допаѓања:
  269
  Поени од трофеи:
  265
 3. 16 Декември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 4. 4 Декември 2019

  VerGer

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  736
  Допаѓања:
  680
  Поени од трофеи:
  205
 5. 4 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,467
  Допаѓања:
  6,721
  Поени од трофеи:
  1,802