1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3264

Тема:
Intel vs AMD
 1. 9 Декември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  269
  Допаѓања:
  543
  Поени од трофеи:
  205
 2. 7 Декември 2019

  freeman

  Gaining Experience
  Мислења:
  177
  Допаѓања:
  176
  Поени од трофеи:
  140
 3. 7 Декември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  1,325
  Поени од трофеи:
  642
 4. 5 Декември 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,639
  Допаѓања:
  2,486
  Поени од трофеи:
  1,492
 5. 4 Декември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 117
  Мислења:
  341
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  155
 6. 4 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,422
  Допаѓања:
  13,523
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. 4 Декември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  573
  Допаѓања:
  2,518
  Поени од трофеи:
  1,205