1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #794

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 21 Декември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  155
 2. 4 Декември 2019

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  518
  Допаѓања:
  647
  Поени од трофеи:
  392
 3. 4 Декември 2019

  yasho

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  430
  Допаѓања:
  513
  Поени од трофеи:
  205
 4. 3 Декември 2019

  petkotrajko

  Gaining Experience
  Мислења:
  75
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  50
 5. 3 Декември 2019

  fikiki

  Gaining Experience
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  126
  Поени од трофеи:
  377
 6. 3 Декември 2019

  moongose

  Unstoppable , 50
  Мислења:
  2,113
  Допаѓања:
  2,371
  Поени од трофеи:
  1,692
 7. 3 Декември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,383
  Допаѓања:
  8,840
  Поени од трофеи:
  2,207
 8. 3 Декември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,522
  Допаѓања:
  10,509
  Поени од трофеи:
  1,707