1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #8327

Тема:
Samsung паметни телефони - генерална дискусија
 1. 6 Декември 2019

  mdeni

  Unstoppable
  Мислења:
  3,440
  Допаѓања:
  3,162
  Поени од трофеи:
  1,692
 2. 4 Декември 2019

  The Geek Boy

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  631
  Допаѓања:
  258
  Поени од трофеи:
  205
 3. 4 Декември 2019

  mrmarko4fun

  Gaining Experience, Машко, од Куманово
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  94
  Поени од трофеи:
  60
 4. 4 Декември 2019

  Happy

  Gaining Experience, 29, од Во природа
  Мислења:
  1,043
  Допаѓања:
  417
  Поени од трофеи:
  355
 5. 3 Декември 2019

  DrMTR

  Guru, 33
  Мислења:
  6,311
  Допаѓања:
  6,429
  Поени од трофеи:
  2,202
 6. 3 Декември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,031
  Допаѓања:
  26,745
  Поени од трофеи:
  2,342
 7. 3 Декември 2019

  despotovikj

  On your way to fame, Машко, 25
  Мислења:
  1,039
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  355
 8. 3 Декември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,810
  Допаѓања:
  3,974
  Поени од трофеи:
  1,702