1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #778

Тема:
Дали новите смартфони се штетни за здравјето?
 1. 5 Декември 2019

  cele_x

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  343
  Допаѓања:
  473
  Поени од трофеи:
  270
 2. 4 Декември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,537
  Поени од трофеи:
  1,205
 3. 3 Декември 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од Битола
  Мислења:
  2,836
  Допаѓања:
  3,948
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 3 Декември 2019

  JasSum

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,781
  Допаѓања:
  1,905
  Поени од трофеи:
  612
 5. 3 Декември 2019

  Иванчо

  Gaining Experience, Машко, од Resen, Resen, Macedonia
  Мислења:
  319
  Допаѓања:
  411
  Поени од трофеи:
  205
 6. 3 Декември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50