1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2172

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 19 Февруари 2020 во 18:30

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,893
  Допаѓања:
  2,474
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 12 Декември 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  448
  Поени од трофеи:
  165
 3. 6 Декември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,938
  Допаѓања:
  2,317
  Поени од трофеи:
  1,602
 4. 4 Декември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,074
  Допаѓања:
  3,721
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 2 Декември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 6. 2 Декември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,015
  Допаѓања:
  9,651
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. 2 Декември 2019

  vikomkd

  Gaining Experience, Машко, 20, од Skopje,Aerodrom
  Мислења:
  28
  Допаѓања:
  148
  Поени од трофеи:
  90
 8. 2 Декември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,809
  Допаѓања:
  3,974
  Поени од трофеи:
  1,702
 9. 2 Декември 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  474
  Поени од трофеи:
  305
 10. 2 Декември 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  941
  Допаѓања:
  674
  Поени од трофеи:
  265
 11. 2 Декември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,208
  Допаѓања:
  3,567
  Поени од трофеи:
  1,717
 12. 2 Декември 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  310
  Допаѓања:
  274
  Поени од трофеи:
  145
 13. 2 Декември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,027
  Допаѓања:
  26,737
  Поени од трофеи:
  2,342