1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Продавам AM4 конфигурација
 1. 1 Декември 2019

  Nomad

  Intern, од Скопје
  Мислења:
  11
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  20
 2. 1 Декември 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable
  Мислења:
  2,839
  Допаѓања:
  3,951
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 1 Декември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  418
  Допаѓања:
  337
  Поени од трофеи:
  155
 4. 1 Декември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40
 5. 1 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,487
  Допаѓања:
  6,753
  Поени од трофеи:
  1,802
 6. 1 Декември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,648
  Допаѓања:
  9,324
  Поени од трофеи:
  2,207
 7. 1 Декември 2019

  DarthJe5us

  Practice makes perfect
  Мислења:
  1,610
  Допаѓања:
  1,225
  Поени од трофеи:
  492
 8. 1 Декември 2019

  incontempt

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  214
  Допаѓања:
  204
  Поени од трофеи:
  130
 9. 1 Декември 2019

  Uber-

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  157
  Допаѓања:
  144
  Поени од трофеи:
  90
 10. 1 Декември 2019

  SiPy`

  Unbeatable , Машко, од У строК центар!
  Мислења:
  2,645
  Допаѓања:
  4,525
  Поени од трофеи:
  1,677
 11. 1 Декември 2019

  Mario.Bog

  On your way to fame, Машко, 26, од Скопје
  Мислења:
  985
  Допаѓања:
  594
  Поени од трофеи:
  255