1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #442

Тема:
Ит хорор
 1. 14 Декември 2019

  toplel

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  566
  Допаѓања:
  605
  Поени од трофеи:
  205
 2. 8 Декември 2019

  Ребро

  Intern, Машко
  Мислења:
  16
  Допаѓања:
  8
  Поени од трофеи:
  30
 3. 1 Декември 2019

  bicikle

  On your way to fame
  Мислења:
  1,803
  Допаѓања:
  862
  Поени од трофеи:
  442
 4. 1 Декември 2019

  Peceto

  Gaining Experience, Машко, 34
  Мислења:
  62
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  100
 5. 1 Декември 2019

  Cika

  V.I.P
  Мислења:
  2,439
  Допаѓања:
  1,013
  Поени од трофеи:
  837