1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #3

Тема:
Продадено Продавам Gigabyte 1070 Xtreme Gaming
 1. 4 Декември 2019

  gremlin

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,280
  Допаѓања:
  1,720
  Поени од трофеи:
  812
 2. 4 Декември 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,611
  Допаѓања:
  1,845
  Поени од трофеи:
  492
 3. 3 Декември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,188
  Допаѓања:
  6,239
  Поени од трофеи:
  1,802
 4. 1 Декември 2019

  dastaner

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  101
  Допаѓања:
  69
  Поени од трофеи:
  110