1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2

Тема:
Продадено Продавам Gigabyte 1070 Xtreme Gaming
 1. 3 Декември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,208
  Допаѓања:
  3,567
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 1 Декември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  40
 3. 1 Декември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  838
  Допаѓања:
  1,388
  Поени од трофеи:
  280
 4. 1 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,405
  Допаѓања:
  13,488
  Поени од трофеи:
  2,317