1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5250

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 30 Декември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 3. 3 Декември 2019

  1s3ct0wN

  Gaining Experience, 100
  Мислења:
  164
  Допаѓања:
  103
  Поени од трофеи:
  140
 4. 2 Декември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,223
  Допаѓања:
  3,575
  Поени од трофеи:
  1,717
 5. 1 Декември 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,494
  Допаѓања:
  10,515
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. 1 Декември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,096
  Допаѓања:
  2,458
  Поени од трофеи:
  1,345
 7. 30 ноември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  852
  Допаѓања:
  1,414
  Поени од трофеи:
  280
 8. 30 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  60
 9. 30 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702