1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5246

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 30 Декември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 3. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,066
  Допаѓања:
  3,167
  Поени од трофеи:
  1,717
 4. 6 Декември 2019

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  345
  Допаѓања:
  471
  Поени од трофеи:
  165
 5. 3 Декември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 6. 1 Декември 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,494
  Допаѓања:
  10,515
  Поени од трофеи:
  2,342
 7. 30 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  60
 8. 30 ноември 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  130
 9. 30 ноември 2019

  Sonic.01

  Gaining Experience
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  251
  Поени од трофеи:
  130
 10. 30 ноември 2019

  Goran995

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  473
  Поени од трофеи:
  145
 11. 30 ноември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,714
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,702
 12. 30 ноември 2019

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  267
  Допаѓања:
  493
  Поени од трофеи:
  205
 13. 30 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  40
 14. 30 ноември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  852
  Допаѓања:
  1,414
  Поени од трофеи:
  280
 15. 30 ноември 2019

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 29
  Мислења:
  417
  Допаѓања:
  596
  Поени од трофеи:
  165
 16. 30 ноември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,527
  Допаѓања:
  10,536
  Поени од трофеи:
  1,707
 17. 30 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702