1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5245

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 1 Декември 2019

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,493
  Допаѓања:
  10,506
  Поени од трофеи:
  2,342
 3. 30 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  60
 4. 30 ноември 2019

  Goran995

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  473
  Поени од трофеи:
  145
 5. 30 ноември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,714
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 30 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  40
 7. 30 ноември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  851
  Допаѓања:
  1,412
  Поени од трофеи:
  280
 8. 30 ноември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,518
  Допаѓања:
  10,496
  Поени од трофеи:
  1,707
 9. 30 ноември 2019

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  265
  Допаѓања:
  492
  Поени од трофеи:
  205
 10. 30 ноември 2019

  Tozo8

  Gaining Experience, Машко, 26
  Мислења:
  41
  Допаѓања:
  92
  Поени од трофеи:
  50
 11. 30 ноември 2019

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 29
  Мислења:
  401
  Допаѓања:
  580
  Поени од трофеи:
  165
 12. 30 ноември 2019

  Avid

  Guru, од Скопје
  Мислења:
  4,272
  Допаѓања:
  6,366
  Поени од трофеи:
  1,802