1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2171

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 12 Декември 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  338
  Допаѓања:
  448
  Поени од трофеи:
  165
 2. 6 Декември 2019

  architect

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,938
  Допаѓања:
  2,317
  Поени од трофеи:
  1,602
 3. 2 Декември 2019

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  26,027
  Допаѓања:
  26,737
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. 2 Декември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,079
  Допаѓања:
  2,397
  Поени од трофеи:
  1,345
 5. 1 Декември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,074
  Допаѓања:
  3,721
  Поени од трофеи:
  1,817
 6. 30 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 7. 30 ноември 2019

  SpiritBond

  On your way to fame, Машко, од Aerodrom
  Мислења:
  265
  Допаѓања:
  581
  Поени од трофеи:
  155
 8. 30 ноември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,015
  Допаѓања:
  9,651
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 30 ноември 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  226
  Поени од трофеи:
  180