1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #439

Тема:
Ит хорор
 1. 21 Јануари 2020

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,809
  Допаѓања:
  3,974
  Поени од трофеи:
  1,702
 2. 29 ноември 2019

  CBB_6

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  133
  Допаѓања:
  490
  Поени од трофеи:
  130
 3. 29 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,422
  Допаѓања:
  13,523
  Поени од трофеи:
  2,317
 4. 29 ноември 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,590
  Допаѓања:
  3,589
  Поени од трофеи:
  1,642