1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #525

Тема:
Закон за заштита на потрошувачи
 1. 29 ноември 2019

  Costigan_Jr

  Unstoppable , 30, од Битола
  Мислења:
  2,836
  Допаѓања:
  3,948
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 29 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 3. 28 ноември 2019

  Krkac

  Gaining Experience
  Мислења:
  110
  Допаѓања:
  79
  Поени од трофеи:
  220
 4. 28 ноември 2019

  olikomerc

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  4,584
  Допаѓања:
  3,522
  Поени од трофеи:
  1,817
 5. 28 ноември 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  801
  Допаѓања:
  873
  Поени од трофеи:
  265