1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5244

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,066
  Допаѓања:
  3,167
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 30 ноември 2019

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  265
  Допаѓања:
  492
  Поени од трофеи:
  205
 4. 30 ноември 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  130
 5. 30 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  40
 6. 30 ноември 2019

  Tomashevski.Aleksandar

  Intern, Машко, 25
  Мислења:
  56
  Допаѓања:
  42
  Поени од трофеи:
  40
 7. 29 ноември 2019

  Goran27

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  300
  Допаѓања:
  318
  Поени од трофеи:
  215
 8. 29 ноември 2019

  Sonic.01

  Gaining Experience
  Мислења:
  120
  Допаѓања:
  251
  Поени од трофеи:
  130
 9. 28 ноември 2019

  Necromancer

  Unstoppable , Машко, од Барокно Скопје
  Мислења:
  3,219
  Допаѓања:
  3,572
  Поени од трофеи:
  1,717
 10. 28 ноември 2019

  Tomislav96

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  799
  Допаѓања:
  873
  Поени од трофеи:
  265
 11. 28 ноември 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,645
  Допаѓања:
  1,899
  Поени од трофеи:
  492
 12. 28 ноември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,714
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,702
 13. 28 ноември 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  168
  Поени од трофеи:
  80
 14. 28 ноември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  851
  Допаѓања:
  1,412
  Поени од трофеи:
  280
 15. 28 ноември 2019

  comakot

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  241
  Допаѓања:
  131
  Поени од трофеи:
  90
 16. 28 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702