1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5242

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,066
  Допаѓања:
  3,167
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 28 ноември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,714
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,702
 4. 28 ноември 2019

  Vlad944

  Gaining Experience, Машко, од Битола
  Мислења:
  267
  Допаѓања:
  493
  Поени од трофеи:
  205
 5. 28 ноември 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,718
  Допаѓања:
  1,183
  Поени од трофеи:
  492
 6. 28 ноември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,015
  Допаѓања:
  1,335
  Поени од трофеи:
  642
 7. 27 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  18
  Поени од трофеи:
  40
 8. 27 ноември 2019

  Sharlovski

  Unstoppable , Машко, 35, од Ресен
  Мислења:
  1,096
  Допаѓања:
  2,458
  Поени од трофеи:
  1,345
 9. 27 ноември 2019

  ekonomist

  Gaining Experience
  Мислења:
  969
  Допаѓања:
  393
  Поени од трофеи:
  365
 10. 27 ноември 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,014
  Допаѓања:
  4,280
  Поени од трофеи:
  1,812
 11. 27 ноември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,537
  Поени од трофеи:
  1,205
 12. 27 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 13. 27 ноември 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,647
  Допаѓања:
  1,904
  Поени од трофеи:
  492
 14. 27 ноември 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  80