1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #9

Тема:
Одлични зделки и препораки за хардвер
 1. 25 ноември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,012
  Допаѓања:
  1,325
  Поени од трофеи:
  642
 2. 25 ноември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  390
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  155
 3. 25 ноември 2019

  Gaston

  Unstoppable
  Мислења:
  1,391
  Допаѓања:
  2,482
  Поени од трофеи:
  1,502
 4. 25 ноември 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,589
  Допаѓања:
  1,797
  Поени од трофеи:
  492