1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #34

Тема:
Македонски фонтови
 1. 26 ноември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 2. 26 ноември 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  290
  Допаѓања:
  642
  Поени од трофеи:
  330
 3. 26 ноември 2019

  Noob Saibot

  Intern
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  2
  Поени од трофеи:
  170
 4. 26 ноември 2019

  shifty

  Модератор
  Мислења:
  1,026
  Допаѓања:
  1,352
  Поени од трофеи:
  642
 5. 25 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  199
  Допаѓања:
  113
  Поени од трофеи:
  90
 6. 25 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,954
  Допаѓања:
  4,219
  Поени од трофеи:
  1,702
 7. 25 ноември 2019

  itstheigyg

  Gaining Experience, Машко, 118
  Мислења:
  397
  Допаѓања:
  356
  Поени од трофеи:
  155
 8. 25 ноември 2019

  M.Pix

  Модератор, Машко, од Скопје
  Мислења:
  816
  Допаѓања:
  2,785
  Поени од трофеи:
  1,280
 9. 25 ноември 2019

  Steam.

  On your way to fame, од Чаир
  Мислења:
  843
  Допаѓања:
  760
  Поени од трофеи:
  255