1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5027

Тема:
Apple паметни телефони - генерална дискусија
 1. 26 ноември 2019

  Geek64

  Intern, 21
  Мислења:
  12
  Допаѓања:
  17
  Поени од трофеи:
  10
 2. 25 ноември 2019

  Goran.

  Gaining Experience, Машко, 37
  Мислења:
  170
  Допаѓања:
  116
  Поени од трофеи:
  90
 3. 25 ноември 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  208
  Допаѓања:
  227
  Поени од трофеи:
  180
 4. 25 ноември 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  380
  Допаѓања:
  306
  Поени од трофеи:
  145
 5. 25 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 6. 25 ноември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  393
  Допаѓања:
  414
  Поени од трофеи:
  155