1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5238

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 3 Јануари 2020

  Tegla

  Gaining Experience, Машко, од Skopje
  Мислења:
  196
  Допаѓања:
  357
  Поени од трофеи:
  190
 3. 18 Декември 2019

  MadBuldog

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  25
  Допаѓања:
  61
  Поени од трофеи:
  210
 4. 11 Декември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,390
  Допаѓања:
  8,854
  Поени од трофеи:
  2,207
 5. 1 Декември 2019

  Викса

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  518
  Допаѓања:
  647
  Поени од трофеи:
  392
 6. 30 ноември 2019

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 37, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  8,150
  Допаѓања:
  4,860
  Поени од трофеи:
  2,202
 7. 27 ноември 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,718
  Допаѓања:
  1,183
  Поени од трофеи:
  492
 8. 27 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,588
  Допаѓања:
  13,838
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 24 ноември 2019

  bokiscout

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,719
  Допаѓања:
  2,015
  Поени од трофеи:
  1,502
 10. 23 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  172
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  60
 11. 23 ноември 2019

  StalkeR

  Unstoppable , Машко, 29
  Мислења:
  4,110
  Допаѓања:
  3,777
  Поени од трофеи:
  1,817
 12. 23 ноември 2019

  Grimriper

  Gaining Experience, Машко, од Stip
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  80
 13. 23 ноември 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  381
  Допаѓања:
  307
  Поени од трофеи:
  145
 14. 23 ноември 2019

  Aowek

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  517
  Допаѓања:
  222
  Поени од трофеи:
  265
 15. 23 ноември 2019

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  434
  Допаѓања:
  290
  Поени од трофеи:
  205
 16. 23 ноември 2019

  Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  615
  Допаѓања:
  797
  Поени од трофеи:
  195
 17. 23 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,816
  Допаѓања:
  3,982
  Поени од трофеи:
  1,702
 18. 23 ноември 2019

  TATA_MATA

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,647
  Допаѓања:
  1,904
  Поени од трофеи:
  492
 19. 23 ноември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,714
  Допаѓања:
  2,332
  Поени од трофеи:
  1,702
 20. 23 ноември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,196
  Допаѓања:
  1,843
  Поени од трофеи:
  355
 21. 23 ноември 2019

  Banjifiko

  Unbeatable , 47, од Skopje
  Мислења:
  3,014
  Допаѓања:
  4,280
  Поени од трофеи:
  1,812
 22. 23 ноември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  852
  Допаѓања:
  1,414
  Поени од трофеи:
  280
 23. 22 ноември 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  846
  Допаѓања:
  535
  Поени од трофеи:
  215
 24. 22 ноември 2019

  Chicco69

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  575
  Допаѓања:
  2,537
  Поени од трофеи:
  1,205
 25. 22 ноември 2019

  draganamon

  Gaining Experience, Машко, 33, од Skopje
  Мислења:
  345
  Допаѓања:
  471
  Поени од трофеи:
  165
 26. 22 ноември 2019

  Маша

  On your way to fame, Женско
  Мислења:
  236
  Допаѓања:
  512
  Поени од трофеи:
  305