1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5236

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 24 ноември 2019

  bokiscout

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,719
  Допаѓања:
  2,015
  Поени од трофеи:
  1,502
 2. 22 ноември 2019

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,629
  Допаѓања:
  1,294
  Поени од трофеи:
  612
 3. 21 ноември 2019

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 29
  Мислења:
  401
  Допаѓања:
  580
  Поени од трофеи:
  165
 4. 21 ноември 2019

  Astraion

  Unstoppable , Машко, 39, од Струмица
  Мислења:
  1,654
  Допаѓања:
  2,508
  Поени од трофеи:
  1,492