1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #5234

Тема:
Што последно сте надградиле на вашиот компјутер (компонети за компјутер ONLY!) - ЧИТАЈ 1 ПОСТ!
 1. 14 Јануари 2020

  palacinka55

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  15
 2. 25 Декември 2019

  igor_igor

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  2,094
  Допаѓања:
  3,234
  Поени од трофеи:
  1,717
 3. 27 ноември 2019

  Sukhoi

  Practice makes perfect, Машко, од Куманово
  Мислења:
  1,729
  Допаѓања:
  1,194
  Поени од трофеи:
  492
 4. 22 ноември 2019

  CBB_6

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  148
  Допаѓања:
  524
  Поени од трофеи:
  130
 5. 22 ноември 2019

  PC_GAMER

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  194
  Допаѓања:
  114
  Поени од трофеи:
  90
 6. 22 ноември 2019

  Lokvan

  Unstoppable , Машко, од SK
  Мислења:
  2,739
  Допаѓања:
  3,828
  Поени од трофеи:
  1,642
 7. 22 ноември 2019

  dzunko

  Gaining Experience, Машко, 46, од Битола
  Мислења:
  328
  Допаѓања:
  252
  Поени од трофеи:
  325
 8. 22 ноември 2019

  GGTT1

  Gaining Experience, Машко, 40, од Битола
  Мислења:
  418
  Допаѓања:
  337
  Поени од трофеи:
  155
 9. 21 ноември 2019

  TheMarshal

  On your way to fame, Машко, 30
  Мислења:
  648
  Допаѓања:
  994
  Поени од трофеи:
  215
 10. 21 ноември 2019

  steelseries

  On your way to fame, Машко, од Skopje
  Мислења:
  847
  Допаѓања:
  532
  Поени од трофеи:
  215
 11. 21 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,686
  Допаѓања:
  14,284
  Поени од трофеи:
  2,317
 12. 21 ноември 2019

  DaVoRkNe

  Unbeatable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  3,891
  Допаѓања:
  4,131
  Поени од трофеи:
  1,702
 13. 21 ноември 2019

  Ace Lud

  Practice makes perfect, Машко, од Skopje
  Мислења:
  1,117
  Допаѓања:
  1,966
  Поени од трофеи:
  375
 14. 21 ноември 2019

  MasteR_#0

  Unstoppable , Машко, 24
  Мислења:
  2,724
  Допаѓања:
  2,355
  Поени од трофеи:
  1,702
 15. 21 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  60
  Допаѓања:
  19
  Поени од трофеи:
  40
 16. 21 ноември 2019

  AlexanderMK

  Practice makes perfect, Машко, 34, од Скопје
  Мислења:
  1,141
  Допаѓања:
  1,798
  Поени од трофеи:
  365