1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Продадено Панцир нано фолија P9 lite
 1. 14 Декември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,436
  Допаѓања:
  13,568
  Поени од трофеи:
  2,317
 2. 21 ноември 2019

  Vlecka

  Gaining Experience, 24
  Мислења:
  325
  Допаѓања:
  169
  Поени од трофеи:
  165
 3. 20 ноември 2019

  krashot

  Gaining Experience, Машко, од Bitol, Bitola, Macedonia
  Мислења:
  134
  Допаѓања:
  61
  Поени од трофеи:
  110
 4. 20 ноември 2019

  Tenny

  Intern, Машко
  Мислења:
  47
  Допаѓања:
  13
  Поени од трофеи:
  40
 5. 20 ноември 2019

  Deksa

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  406
  Допаѓања:
  274
  Поени од трофеи:
  205
 6. 20 ноември 2019

  Speedster

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  390
  Допаѓања:
  407
  Поени од трофеи:
  155
 7. 20 ноември 2019

  gamon

  Gaining Experience, 39, од orgrimar
  Мислења:
  500
  Допаѓања:
  496
  Поени од трофеи:
  255
 8. 20 ноември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  270
  Допаѓања:
  550
  Поени од трофеи:
  205
 9. 19 ноември 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,476
  Допаѓања:
  1,925
  Поени од трофеи:
  612
 10. 19 ноември 2019

  Pulse

  Practice makes perfect, Машко, од 127.0.0.1
  Мислења:
  1,218
  Допаѓања:
  1,269
  Поени од трофеи:
  380
 11. 19 ноември 2019

  dddragan

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  212
  Допаѓања:
  227
  Поени од трофеи:
  180
 12. 19 ноември 2019

  Tajson

  On your way to fame, Машко, 44
  Мислења:
  602
  Допаѓања:
  780
  Поени од трофеи:
  195