1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2158

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 19 Февруари 2020

  goranzoran

  Unstoppable , Машко, од скопје
  Мислења:
  2,910
  Допаѓања:
  2,481
  Поени од трофеи:
  1,717
 2. 20 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  7
  Допаѓања:
  40
  Поени од трофеи:
  30
 3. 19 ноември 2019

  Borsa

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  943
  Допаѓања:
  675
  Поени од трофеи:
  265
 4. 19 ноември 2019

  Ragnar

  On your way to fame, Машко, 39
  Мислења:
  844
  Допаѓања:
  907
  Поени од трофеи:
  205
 5. 19 ноември 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  207
  Допаѓања:
  226
  Поени од трофеи:
  180
 6. 19 ноември 2019

  drifter

  Gaining Experience, Машко, од Скопје
  Мислења:
  122
  Допаѓања:
  334
  Поени од трофеи:
  300
 7. 19 ноември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  10,042
  Допаѓања:
  9,667
  Поени од трофеи:
  2,317