1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #4

Тема:
Рутет моќен со 100вата има? или усб стик вифи
 1. 20 ноември 2019

  Dimitar535

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  20
  Допаѓања:
  12
  Поени од трофеи:
  30
 2. 19 ноември 2019

  damil

  On your way to fame, Машко, 40
  Мислења:
  663
  Допаѓања:
  641
  Поени од трофеи:
  265
 3. 19 ноември 2019

  yasho

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  427
  Допаѓања:
  504
  Поени од трофеи:
  205
 4. 19 ноември 2019

  Oktar

  Epic, Машко, 35, од Skopje
  Мислења:
  3,405
  Допаѓања:
  10,151
  Поени од трофеи:
  1,707
 5. 19 ноември 2019

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  9,779
  Допаѓања:
  9,461
  Поени од трофеи:
  2,317
 6. 19 ноември 2019

  spiritBreaker

  Unstoppable , Машко, од Зменоо
  Мислења:
  2,697
  Допаѓања:
  3,128
  Поени од трофеи:
  1,657