1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #461

Тема:
Која Denuvo игра чекате да биде кракната?
 1. 13 Декември 2019 во 15:02

  Gappo

  Intern, Машко
  Мислења:
  5
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  10
 2. 19 ноември 2019

  VerGer

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  592
  Допаѓања:
  558
  Поени од трофеи:
  205
 3. 19 ноември 2019

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  6,038
  Допаѓања:
  6,877
  Поени од трофеи:
  2,207
 4. 19 ноември 2019

  Goran27

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  314
  Поени од трофеи:
  215
 5. 19 ноември 2019

  STEFF

  Unstoppable , од Скопје
  Мислења:
  1,439
  Допаѓања:
  2,195
  Поени од трофеи:
  1,707
 6. 19 ноември 2019

  xxxMoRLoGxxx

  Intern, Машко
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  20
 7. 19 ноември 2019

  TylerMkD

  Unstoppable , Машко
  Мислења:
  2,080
  Допаѓања:
  3,410
  Поени од трофеи:
  1,692
 8. 19 ноември 2019

  tupacan

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,453
  Допаѓања:
  1,884
  Поени од трофеи:
  612