1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #78

Тема:
Зоте Брос
 1. 6 Декември 2019

  causevd

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  414
  Допаѓања:
  343
  Поени од трофеи:
  205
 2. 6 Декември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,274
  Допаѓања:
  8,684
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 5 Декември 2019

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  954
  Допаѓања:
  1,128
  Поени од трофеи:
  330
 4. 17 ноември 2019

  Garfield'

  Gaining Experience, Машко, 22
  Мислења:
  249
  Допаѓања:
  50
  Поени од трофеи:
  50
 5. 17 ноември 2019

  Скоти

  On your way to fame, Машко, 28
  Мислења:
  273
  Допаѓања:
  565
  Поени од трофеи:
  205
 6. 17 ноември 2019

  StefAngel

  Practice makes perfect, Машко, 31
  Мислења:
  1,670
  Допаѓања:
  1,090
  Поени од трофеи:
  442