1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Нови Sony Play Station 4. Toп цени
 1. 17 ноември 2019

  Draynor

  Gaining Experience, Машко, 21
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  57
  Поени од трофеи:
  50
 2. 16 ноември 2019

  farkizz

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  42
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  50
 3. 16 ноември 2019

  Ficiani

  On your way to fame, Машко, од Скопје
  Мислења:
  493
  Допаѓања:
  941
  Поени од трофеи:
  255
 4. 16 ноември 2019

  Nikola G

  Gaining Experience, Машко, 39
  Мислења:
  68
  Допаѓања:
  73
  Поени од трофеи:
  40
 5. 16 ноември 2019

  Janev

  Intern, Машко
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  20
 6. 16 ноември 2019

  viktorce

  Gaining Experience, Машко, 30
  Мислења:
  362
  Допаѓања:
  260
  Поени од трофеи:
  195
 7. 16 ноември 2019

  Ile bocev

  Gaining Experience, Машко, 35
  Мислења:
  263
  Допаѓања:
  203
  Поени од трофеи:
  155
 8. 16 ноември 2019

  shooter

  Gaining Experience, Машко, 40
  Мислења:
  544
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  512