1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #1

Тема:
Проценка PC Ryzen 2600 + x470
 1. 15 ноември 2019

  gOJDO

  Мислења:
  9,442
  Допаѓања:
  13,581
  Поени од трофеи:
  2,317
 2. 15 ноември 2019

  salija

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. 15 ноември 2019

  coNNectMKD

  Gaining Experience, Машко, 26, од Skopje
  Мислења:
  330
  Допаѓања:
  262
  Поени од трофеи:
  155
 4. 15 ноември 2019

  borcep

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Скопје
  Мислења:
  840
  Допаѓања:
  1,389
  Поени од трофеи:
  280