1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #62

Тема:
Зоте Брос
 1. 16 ноември 2019

  Peceto

  Gaining Experience, Машко, 34
  Мислења:
  61
  Допаѓања:
  65
  Поени од трофеи:
  100
 2. 15 ноември 2019

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  6,169
  Допаѓања:
  8,559
  Поени од трофеи:
  2,207
 3. 15 ноември 2019

  Вајкинг

  Practice makes perfect, Машко, од Скопје
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  1,114
  Поени од трофеи:
  330
 4. 15 ноември 2019

  Маша

  Gaining Experience, Женско
  Мислења:
  215
  Допаѓања:
  447
  Поени од трофеи:
  305