1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2141

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 16 ноември 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  265
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  165
 2. 15 ноември 2019

  Скоти

  Gaining Experience, Машко, 28
  Мислења:
  259
  Допаѓања:
  488
  Поени од трофеи:
  205
 3. 15 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 4. 15 ноември 2019

  skopje_mkd

  Gaining Experience
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  188
  Поени од трофеи:
  115