1. Mobile OS генерални дискусии: windows android ios

 2. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Членови на кои им се допаѓа пораката #2140

Тема:
Фотографии сликани со мобилен (ЧИТАЈ ПРВ ПОСТ!)
 1. 18 ноември 2019

  MartinK_2

  Intern, Машко, 34, од Скопје
  Мислења:
  44
  Допаѓања:
  4
  Поени од трофеи:
  80
 2. 17 ноември 2019

  Pane-G

  On your way to fame, Машко
  Мислења:
  1,202
  Допаѓања:
  635
  Поени од трофеи:
  355
 3. 16 ноември 2019

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,287
  Допаѓања:
  6,400
  Поени од трофеи:
  2,202
 4. 16 ноември 2019

  kolesk

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  95
  Поени од трофеи:
  60
 5. 16 ноември 2019

  it_boy

  Gaining Experience, Машко, од Bitola
  Мислења:
  219
  Допаѓања:
  215
  Поени од трофеи:
  120
 6. 16 ноември 2019

  boro1

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,632
  Допаѓања:
  1,288
  Поени од трофеи:
  612
 7. 15 ноември 2019

  Gumirano

  Intern, Машко, 29
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  35
  Поени од трофеи:
  30
 8. 15 ноември 2019

  Трајче Дрварчето

  Practice makes perfect, Машко, од Area 51
  Мислења:
  829
  Допаѓања:
  1,763
  Поени од трофеи:
  255
 9. 15 ноември 2019

  Potop

  Gaining Experience, Машко, 36
  Мислења:
  202
  Допаѓања:
  221
  Поени од трофеи:
  180
 10. 15 ноември 2019

  TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  198
  Допаѓања:
  257
  Поени од трофеи:
  140
 11. 15 ноември 2019

  fuzzjaw

  Practice makes perfect, Машко
  Мислења:
  1,048
  Допаѓања:
  1,618
  Поени од трофеи:
  355